Prosinec 2011

Sanninové,Hokage

26. prosince 2011 v 20:45 Naruto
JIRAIYA
Jiraiya je bývalý student Třetiho Hokageho (Sandaime Hokage). On, Orochimaru a Tsunade jsou známí jako Densetsu no Sannin - Legendární Sanninové.Jiaiya sám je známy jako Gama Sennin 蝦蟇仙人 - Žabí (ropuší) poustevník.
Jiraiya se nejvíce podobá Narutovi.Již od dětsví má podobné nápady a sny.Je autorem knih "Icha Icha Paradise"
Když je starší,je donucen bojovat s peinem a jeho sférami(pomocníky).On sám kdysi jeho a jeho dva přátele učil.Porazí tři sféry a přijde o ruku.Později ho zabijí právě Pein výstřelem z ruky když se snaží zastavit posla který má předat Narutovi zašifrovanou zprávu.
OROCHIMARU
Orochimaru je zvrácený a nemilosrdný muž, manipulátor, jehož hlavní touha je stát se "dokonalou bytostí". Chce proto získat nesmrtelnost a naučit se úplně všechna jutsu na světě.Orochimarovou specialitou jsou zakázané techniky, které se provádějí za pomocí cizích duší. Jeho vlastní zakázanou technikou, kterou vymyslel, je, že se může vyhnout smrti. Svou mysl přesune do jiného těla, které mu slouží jako další dočasná schránka. Tuto techniku může provést jen jednou za určitý časový interval. Orochimaru je také velmi nadaný pro techniky týkající se hadů (z toho plyne i jeho jméno). Umí přivolat hady různých velikostí a moci, například hadí boss Manda, který se silou vyrovná Gamabuntovi, kterého přivolává Jiraiya a Katsuyu , kterou přivolává Tsunade. Jeho vzhled hraničí se vzhledem nestvůry, má velmi bledou kůži, úzké oči a prodlužovací hadí jazyk (tento jazyk je vlastně trvalé Jutsu, které umožní uživateli prodloužit tuto část těla do nekonečné délky). Jazyk používá jako zbraň. Orochimaru má jedinečnou schopnost ztrácet nebo opravovat svou kůži tak snadno, jako ostatní mění své oblečení. Dokonce i Morino Ibiki, člověk, který prošel mnoha mučeními, a expert na výslechy, připustil, že když ho viděl poprvé, tak byl velmi vystrašený a byl přesvědčený, že to, co stálo před ním, nebyl muž, ale něco jiného, co si pouze obléklo lidskou kůži.Orochimaru byl původně studentem u Sarutobiho (Sandaime Hokage - Třetí Hokage) jako člen tříčlenného týmu (později Legendární Sanninové), ve kterém byl ještě Jiraiya a Tsunade. Byl považován za nejnadanějšího z těch tří. Sarutobi do něj vkádal velké naděje a často nadával nemotornému Jiraiyovi a dával mu Orochimaru za příklad. Sarutobi chtěl, aby byl Orochimaru jeho nástupcem. Orochimarovy cíle sice obsahovaly získání titulu Hokage, ale jeho názory a chování se lišilo od toho, co se od Hokageho čeká. Pro Orochimaru byl titul Hokage jen cesta k postupnému splnění jeho cíle, získat co nejvíce moci.
TSUNADE
Tsunade je vnučkou Prvního Hokageho a kunoichi (ženská ninja) z týmu Legendárních Sanninů (Densetsu no Sannin), kam patří i Jiraiya a Orochimaru. Nyní vykonává úřad jako Pátý Hokage. Sice jí je stejně jako Jiraiyovi a Orochimaru 50 let, ale pomocí Henge no Jutsu (přeměna) si vylepšila vzhled tak, aby vypadala stále na 20. Naruto ji ale stejně pořád oslovuje "bábi Tsunade" (Tsunade-baachan), což nemá samozřejmě vůbec ráda.Tsunade je lékařský ninja a také "krotitel slimáků".Má obrovskou fyzickou sílu, díky které by mohla zabít Orochimaru jedním zásahem. Tsunade umí přivolávat obřího slimáka Katsuyu, která ovšem není tak silná jako Jiraiyův Gamabunta. Jedna z jejích nejlepších technik je buněčná regenerace, která ovšem vyžaduje nesmírné množství Chakry. Při boji s Orochimarem byla několikrát nabodnuta na jeho Kusanagi no Tsurugi (bájný meč), ale hned se zase zregenerovala. Tato technika urychluje dělení buněk a přispívá k urychlování stárnutí.Během dvou Velkých ninjovských válek byli oba, její bratr Nawaki a přítel Dan, zabiti. Oba měli sen téměř shodný s tím, jaký má Uzumaki Naruto, to je stát se Hokagem a ochraňovat ty, které milují. Po jejich smrti se u Tsunade projevila fóbie na krev, i přes to, že je lékařský ninja. Tuto fóbii překonala až v bitvě, kdy chránila Naruta. Po smrti Nawakiho a Dana opustila Skrytou Listovou společně s Shizune Tsunade nosí na krku amulet, který jí dal její dedeček (První Hokage). Je to náhrdelník, za který se dají koupit až tři hory. Tento amulet nikdy v sázce nevsadila, krom v sázce s Narutem. Předmětem sázky bylo to, že se Naruto do týdne naučí techniku vysoké úrovně, a to Rasengan. Lidé, kteří tento náhrdelník nosili, často velmi brzo umírali. Tsunade ho dala Narutovi, protože je rozhodnut nezemřít do té doby, než se stane Hokagem.

Další postavy

26. prosince 2011 v 15:34 Naruto
YAKUSHI KABUTO
Je ninja ze Skryté Zvučné vesnice a Orochimarův podřízený a je také Orochimarovou pravou rukou. Před několika lety se uskutečnila bitva v průsmyku Kikyou mezi Listovou a několika neznámými lidmi. Po bitvě bylo nalezeno mezi mrtvolami dítě lékařským Jouninem. Lékař chlapce přijal a vychovával ho jako syna a vyučoval ho lékařská Jutsu. Ten chlapec však nebyl dobrý ninja. Ninja akademii vystudoval v 10 letech po třech neúspěších a také měl velmi nizké mise

Týmy

24. prosince 2011 v 23:32 Naruto
TÝM 7
Původ:Konohagakure(skrytá listová)
Vedoucí:Hatake Kakashi
Členové:
Haruno Sakura
Uchiha Sasuke
Uzumaky Naruto

poker

24. prosince 2011 v 13:05 Naruto
Myslím že by se kluci měli naučit hrát pokerSmějící seSmějící seSmějící selol,XD

Slovo úvodem

24. prosince 2011 v 12:57 Naruto
Jsem velkým fandou naruta a budu se snažit vám o něm pravidelně psát co nejvíc zajímavých informací.
Nevynechám ani různý povídky který,jak doufám skliděj úspěch.