Leden 2012

Život se Sabaku 1

31. ledna 2012 v 12:14 Naruto
  • Než začnu psát chtěla bych upozornit že ne všechna místa a jména jsou v narutu.
  • Některé věci nebudou reálné.
  • Obrázky nebudou vždy jen z naruta.
  • Předem dík za komentíky a hlasy do anket:D


anděl

24. ledna 2012 v 1:59 city a citáty
Vzduchem se snáší pírko. Pírko černé, jako nebe bez hvězd. Na skále nad městem sedí postava, nad kterou se vzpínají dva temné tvary. Křídla. Postava se dívá na západ slunce a v očích má slzy. Je to temný anděl. Zrovna umírá a tohle je jeho poslední západ slunce. Jeho duše se rozletěla jenom díky nešťastné lásce. Lásce anděla k člověku. Z oka se mu svezla další kapka ze studnice slz, další pírko se uvolnilo z kdysi majestátních tmavých křídel, která ochraňovala lidi před smutkem. Ztrácí se před očima, s každou slzou se uvolní další pírko, které okamžitě odnese vítr. Pírek je tolik, jako lidí. Každý si může najít to svoje. Každý může mít svůj kousek temného anděla, jen ona ne. Dívka, která jím pohrdla, která zavrhla jeho lásku a kvůli které teď umírá. On jí odpustil. Ví, jaké to je. On také kdysi pohrdal láskou, ale po své smrti se stal temným andělem. Změnil se a i ona se změní. Slunce zapadlo a posledními paprsky se k zemi snáší poslední pírko. Na skále byste našli jen jediný pozůstatek toho, že zde zemřel anděl. Černou růži vyrůstající z kamene. Tato růže nikdy neuvadne, bude zde pro ty, kdo se trápí a pro ty, kdo dovedou milovat a vážit si lásky.

smrt

23. ledna 2012 v 19:01 city a citáty
Podívala se naposledy z okna...prosila ať se příjde...! On jediný ji mohl pomoci...od otce,od života,od smrti....stále pevně věřila že příjde! Čekala....čekala týden, dva, měsíc! Bolestivě snášela tvrdé a hrubé rány jejího nevlastního otce s myšlenkou na něj, že za ní ten den přijde, že ji stále miluje, že ji vrátí svoje srdce...! Seděla na posteli a hrdě zadržovala slzy....věděla...že NEPŘIJDE. Podívala se naposledy z okna, kde nedávno pršelo a odešla...šla a šla. Nevěděla kam, bylo ji to jedno...k tomu aby snášela dál rány otce ji už nestačila pouhá myšlenka na něj, neměla pro co žít!!! Najednou se zastavila před velkým stromem...stromem který se najednou objevil na prázdné louce....stromem na kterém bylo neznámé lanko....A byla rozhodnutá! Postavila se na kámen pod lanem a dala si kličku okolo krku. Naposledy prosila ať přijde za ní...aby ji zachránil, vrátil ji jeho srdce, důvod proč žít...Koukla se nahoru, na zatažené nebe a uviděla JI (smrt). Už tam na ni čekala, čekala až ukončí svůj život! Natáhla k ní ruku... Stačí tak málo, jen kousíček k smrti! A v tom ho z dálky spatřila. Byl na druhém konci louky a vyděšeně na ni koukal. Blikla v ní jiskřička naděje....byla tak blízko k smrti.....začala JI naléhavě prosit aby mu mohla aspoň pohlédnout do tváře! ONA na ni jen pohlédla a zmizela. Stála tam dál a mlčky koukala, jak tam její láska stojí. Proč nejde blíž?? ptá se sama sebe. Natáhla k němu ruku....,,Je pozdě, moc pozdě...." špitla. Věděla, že ONA se vrátí....že pro ni přijde! A měla pravdu, vedle ní ONA stála, a čekala....,,JE ČAS " řekla a natáhla k ní ruku. ,,Ne, ještě ne, on mě zachrání, on mi svoje srdce vrátí!" prosila JI . A opravdu, šel pomalu k ní. Byla šťastná...přišel! ONA ale nechala ruku nataženou a udělala letmý pohyb prstu k sobě...Kluk roztáhl náruč, a ona plně rozhodnuta chtěla jít k němu. Kámen, na kterým stála byl ještě kluzký od deště a ona...sklouzla se jí noha, dotkla se JI a........ visela. Před očima se jí mlžilo, jen malou škvírečkou v zamlžených očích koukala na svojí lásku, která k ní běžela a něco volala. Nic neslyšela, nic necítila, všechnu sílu dávala do svých očí, aby zůstaly otevřené...aby ho mohla vidět!! Toho, kvůli kterému tady je, kvůli kterému je teď s ...lano ji řeže to krku, vlasy ji vlají do obličeje, malá škvírka kde ho vidí mizí v dáli. ,,MILUJU TĚ " uslyší od něj ty nejhezčí slova na světě...a pak je ticho, hluboké ticho...nic necítí, nic neslyší, nic nevidí......nemá oči......nemá život....Neví, že její láska stojí u její mrtvoly a brečí...brečí a v rukách svírá svoje srdce které ji chtěl dát, brečí a prosí o odpuštění, brečí a křičí....křičí svou bolest! Křičí, že nepřišel dřív...že ji nezachránil! Křičí, že to bez ní nezvládne, že ji miluje, že se bál přijít dřív...bál se že ji zlomil srdce!!!Nevěděl že to srdce se snažila držet i přes rány otce pohromadě....kvůli němu!! Křičí, brečí, prosí, miluje ji....Ale to už ona neví..........NIKDY TO UŽ NEBUDE VĚDĚT!!

pár slov....

23. ledna 2012 v 18:47 city a citáty
Mlč!
Už ti něvěřím ani slovo!
Mlč!
Tvé lži mě bolely mnoho!
Mlč!
Nemám chuť tě poslouchat!
Mlč!
Už mi nic nebudeš rozmlouvat!
Drž hubu! Drž hubu!
Mám sakra svojí hlavu,
jdi si klidně do svýho davu.
Mě nech už konečně volně žít!
Já svůj pohár hořkosti musím pít.
Byla to chyba chtít...
Naděje umírá poslední…ale umírá…
Co sis vlastně přál,
když vedle mne si stál?
Když srdce jsi mi vzal
a na kusy ho rozlamal?
Když si mě objímal
a na jinou myslíval?
Pak jsi mi zbohem dal,
u těch slov jsi se usmíval.
Proč do očí jsi mi lhal.
a pak že jsi mě hrozně miloval...
Viděl její smutnou tvář,
kterou smýval pláč.
Viděl její oči uplakané,
její vlasy krásně rozcuchané.
Viděl její třesoucí se ruce,
cítil,jak ji bolí srdce.
Netušil, že takhle bolí láska,
nevěřil, že tohle je ta kráska.
Ta kterou opustil a kterou miloval...

naruhina a jedno sakunaru

20. ledna 2012 v 19:37 Naruto
Pro tajemného anonyma...


Přivolaná zvířata 2

20. ledna 2012 v 18:55 Naruto
Manda (マンダ) je Orochimarův největší a nejmocnější přivolávaný had. Za svou pomoc v boji požaduje sto lidských obětí. Pokud neobdrží tyto oběti nebo ho nepřivolá sám Orochimaru, tak Manda klidně zabije toho, kdo jej přivolal. Manda respektuje jen Orochimarovu sílu, ne samotného Orochimara. Yakushi Kabuto věřil, že by se Manda obrátil proti Orochimarovi (nebo by přinejmenším odešel), kdyby zjistil, že ho Orochimaru přivolal, když nemohl používat své techniky.Mezi jeho největších schopnosti patří jeho neuvěřitelná rychlost a také skutečnost, že může svléknout svou kůži a použít ji jako Kawarimi no Jutsu (technika náhrady). Manda má velmi ubohou povahu, nemá rád ani Gamabuntu ani Katsuyu a jediné, co ho zajímá, je, jak je zabít. Poté co se Jiraiya a Tsunade spojili v boji proti němu, Tsunade propíchla Mandovi pusu Gamabuntovým mečem. Proto Manda, než zmizel, řekl Orochimarovi a Kabutovi, že jestli ho ještě jednou přivolají, tak je určitě sežere. "Manda" je také jméno velkého hada ze série filmů Godzilla

Trochu ostřejší...

20. ledna 2012 v 18:42 Naruto
je to vytržený z textu ale je to dobrý........
"Máš moc hezkej pokoj." Zamumlal a začal jí líbat
"A co říkáš na postel?" zašeptala a usmála se
"Moc hezká,je moc dobře že je velká." Usmál se a Temari se zasmála
Rychle ji svlékl do spodního prádla vzal ji do náruče a položil na postel.Položil se jemně na ni a líbal ji na krku. Shikamaru ji nejprve dráždil ušní lalůčky, velice se jí to líbilo. Postupně pokračoval na krk, na dekolt. Dal větší pozornost ňadrům. Jednou rukou rozepl podprsenku a opatrně ji chytl do zubů a sundal tak zuřivě, jak dokázal.Sundal si košili a jí svlékl kalhotky.
Tem se to velice líbilo, jemně ho hladila po vlasech a zádech. Shikamaru ji mrštným jazýčkem laskal bradavky a Tem mu slastí zajela prsty do vlasů. Usmál se na ni a pokračoval w něžném líbání ňader. Pokračoval dál až na břicho, kde se jí něžně zakousl do pupíku. Tem cítila příval horka a slasti, který se jí kdy mohl zdát, div nevykřikla."Líbej mě Shikamaru" řekla a on poslechl. Unášel ji krásnými polibky na ústa. Nabažila se a rukou ho odtáhla zpět k místu, kde skočil. Dal jí pusu na břicho a věnoval se jiným a zajímavým místům, jejímu klínu.
Nejdřív jen jemně dýchl a když zavzdychala olízl si rty a políbil ji dole.Jazykem ji začal přivádět k vrcholu.Ještě párkrát zakmital jazykem a slyšel jak hlasitě vykřikla.Naposledy ji tam políbil.Pak ji políbil na klenbu chodidla postupně pokračoval na lýtka na stehna pak na bříško a přes ňadra zpátky k ústům.Rozepla mu opasek na kalhotách a on si je rychle svléknul.
"Doufám že nejsi ten typ kluka co má holky na jednu noc."zašeptala vzrušeně
"Ne.""Tak to je problém protože mě jde jen o jedno." Zašeptala Temari a Shikamaru se usmál.Svléknul si trenýrky a hodil je na zem k ostatnímu oblečení.Převalila ho tak že ona ležela na něm a rukama zkoumala jeho tělo.Rukama pak sjela na jeho penis a začala ho třít.Jazykem laskala jeho bradavky.Rukou začala pohybovat rychleji a těsně před vyvrcholením ji ruku zastavil a převalil ji zpátky pod sebe.Lehl si na ni a pomalu do vnikl.Chvíli počkal aby uklidnil svoje tělo a mysl a nezačal se chovat jako zvíře.Zavzdychala a pohnula se proti němu.Začal do ní přirážet a po té zrychloval.Její steny začali být častější a hlasitější.Začalo se jim tělo rosit potem a lesknout se ve světle.Oba vzdychali a sténali v pravidelném tempu.Za chvíli byla na vrcholu,Shikamaru hlasitě zasténal a uvolněně se položil na Temari. Temari v tu samou chvílí v extázi vykřikla.Zrychleně dýchala a její tělo se pomalu sklidňovalo. Po několika vteřinách přejela Shikamarovi fascinovaně po spocených zádech.Shikamaru se zvedl na loktech a zadíval se na ni."Neměli jsme jít náhodou na večeři?"zeptal se s úsměvem Shikamaru"No,pořád můžeme ještě jít ale chtěla jsem ti ukázat naši velkou vanu."usmála se Temari a Shikamaru se usmál a políbil ji
"Ty že máš Iq přes 200?" zasmála se Temari a políbila ho."No jasně,copak to nejde vidět?" zeptal se šibalsky a vzal do ruky čokoládovou polevu a trošku jí kapl na rty a okamžitě jí slízl.Pak mírně polil jeji dekolt který okamžitě taky slízal."Myslím že 200 je málo oproti tomu jaký nápad jsi dostal teď." zavzdychala nadšeně a nechala se laskat."Jestli ti nebude vadit že budeš mít postel celou od čokolády?" odpověděl se smíchem Shikamaru když se ho Temari zeptala proč přestal"Nebude." zašeptala a přitáhla si ho k sobě.Shikamaru se jen usmál vzal polevu do ruky a polil jí trošku obě ňadra.Následně je pomalu slízal a musel jí držet aby sebou tolik neházela.Potom se šibalsky usmál a na bříško jí čokoládou kreslil různé tvary,čokoládu však neslízal a přesunul se na její nohy polil je čokoládou,zase si hrál,kreslil jí po nohou obrázky a čokoládu neslízal a jel výš,polil jí čokoládou vnitřní stranu stehen a konečně odložil polevu bokem a konečky prstů čokoládu roztíral po stehnech.
Temari vzdychala a sténala "Ty mě snad chceš zabít." zašeptala vzrušeně
"Možná,i když taková čokoládová smrt by mohla být fajn."zasmál se přidušeně a dál ji roztíral čokoládu po stehnech pak i přes bříško poté přes ňadra.Masíroval ji jemně tělo a užíval si to pomalu víc než ona.Když byl konečně spokojený s rozetřením čokolády,přesunul se zpátky k jejím stehnům a pomaličku začal čokoládu slízávat z vnitřní strany.Temari vzdychala a sténal s každým sebemenším pohybem jeho rtů.Zarívala nehty do polštáře a hlavou jí neustále probíhalo jak někdo pro koho je všechno otrava umí dělat něco takového.Pak se ústy jemně dotkl jejího klitorisu a ona hlasitě zasténala a celá se prohnula.Křečovitě se držela polštáře a vzdychala.Mučil ji ale i jemu samotnému se to moc líbilo,až ho to samotného překvapovalo.Olízl si rty a jazykem se znovu vrátil na stejné místo jako předtím.Jemně ji olizoval a slyšel jak hlasitě sténá a vzdychá,hodně ho to vzrušovalo ale zatím nehodlal jít dál.Jazykem pomalu zajížděl dovnitř a vracel se zpátky k klitorisu,ještě párkrát zakmital jazykem a slyšel jak hlasitě a slastně vykřikla.Usmál se a natáhl se k jejím rtům pro polibek.Ještě se vydýchávala a on se musel usmát.Oproti jiným ženám se kterými spal byla měkká,heboučká,správně oblá a nádherně voněla.Otevřela oči a usmála se na něho,natáhla ruce a chytila se ho kolem krku a přitáhla si ho pro polibek.
"Teď já." zašeptala když se od ní odtáhl.Převalila ho pod sebe a šibalsky se usmála.Natáhla se do šuplíku u nočního stolku a vytáhla z něj černá chlupatá pouta.Shikamaru se na ně vyjeveně díval a pak se udiveně podíval na Temari. Pokrčila rameny a usmála se.
"Ty máš čokoládu já zase tohle.Nebo se snad bojíš?" usmála se znovu
"Ne,měl bych?" usmál se na oplátku Shikamaru"Ne,bude se ti to líbit.Věř mi." usmála se Temari. Vzala ho za ruku a jednu zamkla do pout,provlékla pouta mřížemi na hlavni postele a připoutala i druhou ruku,sklonila se a vášnivě ho políbila."Není to moc utáhlé?" zeptala se s úsměvem"Ne,vůbec." usmál se na oplátku ale když viděl její pohled slibující něco co nevěděl přesně co,ho trošku děsil.Temari se sklonila a políbila ho na bradu,pak za ucho, na krku a pokračovala níž.Začala líbat jeho bradavky dokud obě nestvrdli. Pak pokračovala níž na břicho,pak na podbřišek a s úsměvem sledovala jak se jeho chlouba vzdouvala.Pak jazykem přejela přes břicho a prsa až ke krku.Vzala do ruky polevu a polila mu s ní prsa a břicho.Začala polevu pomalu roztírat přes jeho tělo,pak si nalila trochu polevy na ruku a potřela s ní jeho podbřišek a penis.Slyšela jak pouta zachrastili a on trochu cukl nohama a zasténal.Jazykem slízala trošku polevy z břicha a prsou a sjela dolů.Zase si nalila trochu polevy a masírovala vnitřní strany jeho stehen.Znovu zasténal a trhl rukama.Ale pouta držela pevně a nezpůsobovala bolest.Temari zatím jemně masírovala jeho stehna která vzápětí začala pokrývat motýlím polibky a schválně se vyhnula jeho chloubě a posypávala motýlími polibky i druhé stehno.Pak se rozhodla skončit jeho trápení.Vzala jej do rukou,rozetřela znovu polevu po jeho penisu a jemně na něj dýchla.Hlasitě zasténal a trhnul rukama.Usmála se když si všimla že se začíná mírně potit.Vzala jeho penis do obou rukou,stáhla předkožku a jemně ho olízla jazykem,jazykem sjížděla až ke kořenu a zase zpátky ke špičce.Když byla polevu slízána vzala ho do úst a rty přejížděla nahoru a dolů přitom jazykem dráždila jeho penis a rukama si hrála s jeho varlaty.Slyšela jak sténá a vzdychá,pouta chrastila jak trhal rukama."Temi prosíme rychleji nebo umřu." zasténal udýchaně.Temari se jen usmála ale vyhověla mu a ústy i rukama pohybovala rychleji.Sténal a za chvíli jí ústa naplnila známá bílá tekutina,všechno spolykala usmála se a vytáhla se k jeho obličeji.Měl zavřené oči a zakloněnou hlavu.Otevřel oči a když viděl že ty její se nezbedně lesknou.
"Tak co?Líbilo?"usmála se a políbila ho
"Nikdy bych neřekl že umíš něco takovýho." vydechl uchváceně
"A to ještě nevíš všechno." usmála se a hladila ho po prsou.Pak sjížděla po celém těle.Zjišťovala že Shikamaru není jako ostatní muže se kterými chodila.Byl o pružnější,hruď měl hladkou bez chloupků sexy,byl méně svalnatý než ti se kterými chodila ale rozhodně ne o moc,byl tak akorát.Byl úžasný.Všimla si že se na ní dívá když si ho prohlíží.
"Líbím?" zeptal se šibalsky"Jistě,jinak bych s tebou nebyla."zasmála se a políbila ho.
"Nechceš mě už pustit?" zeptal se když po pár minutách odtáhla"A musím?" zeptala se otráveně"Jo."usmál se"Tak ještě chvilku." poprosila a on si hlavu položil do polštářů"Když tě to tolik baví tak proč ne?" usmál se a zavřel spokojeně oči.Cítil jak ho rukama hladí po těle a asi po třičtvrtě hodině spokojeně zjišťoval že znovu tvrdne v odpověď.Brouzdala mu rukama po hrudi a jemně ho masírovala.Rty ho laskala na krku.Znovu začal zrychleně dýchat a když najednou přestala otevřel překvapeně oči.Usmála se a sedla si na jeho podbřišek.Sklonila se a políbila ho"Nechceš mě už vážně pustit?" zeptal se vzrušeně Shikamaru"Ne." vydechla sténavě.Shikamaru nespokojeně zasténal ale nic neřekl.Posunula boky a o něco níž a když dosedala cítila jak do ní proniká.Slastně zasténala a prohnula se v zádech.Pak se znovu nazvedla a dosedla.Shikamaru zasténal a zatnul ruce v pěst.Pokaždé když dosedla zasténal o něco víc a proklínal že jí na ty pouta přistoupil.Oba se začali potit a sténat.Za chvíli byly na vrcholu Temari se slastně prohnula v zádech a hlasitě zasténala.Shikamaru v té samé schvíli trhnul rukama v poutech a zasténal.Temari se z něj spokojeně svalila na svou půlku postele a přivinula se k němu.Shikamaru otevřel oči a políbil ji do vlasů."A teď už mě pustíš?" zeptal se s úsměvemTemari se zasmála a natáhla se do šuplíku pro malý klíček.Odemkla s ním pouta a hodila je na zem.Chtěla ho políbit ale převalil ji pod sebe chytil ji ruce."Teď bych tě měl potrestat." usmál se na ni a políbil ji na nos."Neříkej že se ti to nelíbilo!" usmála se"To netvrdím ale musím tě teď potrestat." usmál se a ona se na něj nechápavě podívala."Takže v první řádě to bude chtít dlouhou sprchu abych tě zbavil té čokolády a pak se rozmyslím co s tebou provedu." usmál se vzal ji do náručí a odnesl do koupelny

Sasuke Uchiha

17. ledna 2012 v 17:44 Naruto

Naruto Uzumaki

17. ledna 2012 v 17:06 Naruto
tenhle obrázek uplně zbožnujuLíbající


vesnice

17. ledna 2012 v 16:46 Naruto

Konohagakure no Sato

[Vesnice skrytá v listech, Listová vesnice]
Skrytá vesnice Země Ohně (火の国 , Hi no Kuni), jedna z nejmocnějších skrytých vesnic v celém širém okolí. Domov Naruta a všech hlavních hrdinů seriálu. Hlavou vesnice je Hokage.

Kumogakure no Sato

[Vesnice skrytá v mraku]
Skrytá vesnice Země Blesku ( Lightning Country), o níž toho není moc známo. Hlavou vesnice je Raikage.

Otogakure no Sato

[Vesnice skrytá ve zvuku, Zvučná vesnice]
Nově založená vesnice v Zemi Zvuku (Oto no Kuni), která sehrála klíčovou roli v plánu zničení Konohy (Listové vesnice). Hlavou vesnice je Orochimaru (uprchlý ninja, jeden ze tří sanninů z Konohy).

Kirigakure no Sato

[Vesnice skrytá v mlze, Mlžná vesnice]
Vesnice v Zemi Vody ( Mizu no Kuni), z níž pocházeli například Momochi Zabuza nebo Haku. Hlavou vesnice je Mizukage.

Amegakure no Sato

[Vesnice skrytá v dešti, Dešťová venice]
Vesnice v Zemi Deště ( Ame no Kuni). O této vesnici existuje jen málo informací.

Sunagakure no Sato

[Vesnice skrytá v písku, Písečná vesnice]
Vesnice v Zemi Větru ( Kaze no Kuni). Je domovem Gaary, Kankura, Temari a mnoha dalších ninjů. Patří mezi velice silné vesnice. Hlavou vesnice je Kazekage.

Takigakure no Sato

[Vesnice skrytá ve vodopádu]
Vesnice v Zemi Vodopádu (Taki no Kuni). O této vesnici není mnoho informací.

Kusagakure no Sato

[Vesnice skrytá v trávě]
Skrytá vesnice Země Trávy (Kusa no Kuni).

Iwagakure no Sato

[Vesnice skrytá v kameni]
Vesnice v Zemi Země (Tsuchi no Kuni), o které se toho ví jen velmi málo. Hlavou vesnice je Tsuchikage.