Březen 2012

Vampireknight

31. března 2012 v 12:23 Vampireknight
Začátek je právě v místě, kdy se malou holčičku pokusí vysát upír do poslední kapky. Ale byla zachráněna, jiným upírem, Kuran Kaname. Ten odvede pětileté dítě ke svému příteli Kaienovi Crossovi, který se rozhodne ji adoptovat. A jelikož si děvče nepamatuje na své jméno, dostane nové - Yuuki Croos. O deset let později začíná děj na internátnítní škole Cross akademy, kde jsou dvě třídy: denní a noční. Denní třída, do které patří Yuuki a její nevlastní bratr Zero (též adoptovaný ředitelem Crossem). Zastávají zde pozici prefektů, kteří mají tyto dvě třídy od sebe držet, hlavně v noci. Noční třída má totiž zvláštní žáky - upíry z vyšších vrstev, kteří se rozhodli nepít lidskou krev a nahrazovat ji pilulkami. Těm velí Kuran Kahame, zachránce Yuuki. Ale co se stane, když již patnáctiletá dívka zjistí nepříjemnou pravdu; že její bratr, Zero, čtyři roky tajně trpěl, neboť před ní střežil hrozné tajemství? Když lidská krev je tak sladká...boj o Yuuki

31. března 2012 v 12:13 Vampireknight
tenhle obrázek mi poslala kamarádka a je moc hezký

masky anbu

27. března 2012 v 15:43 Naruto
jsou dělané z porcelánu a rozdělují se podle znamení(viz Anbu)

Kluci anbu

27. března 2012 v 15:43 Naruto

Anbu

27. března 2012 v 15:35 Naruto
ANBU, což znamená "Temná strana", je ve skutečnosti zkratka pro Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai (暗殺戦術特殊部隊) (Volně přeloženo jako "Zvláštní a taktická vraždící skupina"). ANBU pracují přímo pro Kageho. Tito specializovaní ninjové pracují obvykle ve skupinách po čtyřech až pěti členech. Členové nosí masky, které jsou založené na znamení zvěrokruhu. Zvířecí masky, které nosí slouží k utajení jejichi identity a odlišují se tak od normálních shinobi. Nosí standartní uniformy, které se skládají z černého a šedého brnění. Také mají tetování na levém rameni, ženy v ANBU ho mají na pravém, aby se rozeznalo pohlaví mezi členy. Někteří členové nosí,od standartních uniform, černé a bílé pláště.
ANBU chrání vesnici v mimořádném ohrožení, podnikají mise do nepřátelských zemí a vypořádají se s mimořádně silnými ninji. Jsou odpovědní za atentáty a úkoly vyžadující vysoce kvalifikované ninji. Většina ANBU nosí na zádech Ninjaken (Krátké katany) a znají do detailů uspořádání lidského těla. Pomocí Kanashibari no Jutsu (Paralyzující technika) mohou členové ANBU paralyzovat soupeře a ten je pak otevřeně vystaven útoku. S Jigyaku no Jutsu (Technika obrácení času) mohou ANBU získat zprávy, které si už osoba nepamatuje.
ANBU se dále rozdělují na další skupiny se speciálním zaměřením. Jako jsou oinini(lovci ninjů), Root, mučící a vyslíchací jednotky atd...

Hatake Kakashi - Stav neznámý, Kakashi je bývalý kapitán ANBU. Bojoval s Peinem z Akatsuki, ale není úplně potvrzeno jestli žije nebo zemřel.
Kurosuki Raiga - Zemřel, bývalý ANBU ze Skryté Mlžné, páchá sebevraždu vlastními blesky, když padá z útesu.
Momochi Zabuza - Zemřel, bývalý ANBU ze Skryté Mlžné. Byl expertem na tiché zabíjení. Umírá, když podlehne zraněním Gatových mužů.
Morino Ibiki - Žije, Ibiki je šéfem Listových mučících a vyslýchacích jednotek.
Uchiha Itachi - Zemřel, Itachi je bývalý kapitán ANBU, kterým se stál ve 13 letech. Umírá v souboji se Sasukem, když je zraněn a podlehne své nemoci, kterou trpěl.
Uzuki Yuugao - Žije, členka ANBU, její milenec byl Gekkou Hayate.
Yamato (Tenzou) - Žije, bývalý ANBU ze Skryté Listové, nyní dohlíží na Tým Kakashi a má Mokuton, který měl pouze První Hokage.Naruto sad song

25. března 2012 v 18:06 Naruto

MOC krásný....skoro u toho brečim....