Únor 2013

Hiatus

25. února 2013 v 1:00 můj šuplík xD
Takže, mnozí z vás co sem chodí si již šimli že se tu poslední dobou neobjevují články. Alespoň ne v takové míře. Nekončím s blogem. To ani náhodou. Mám toho ještě hodně v plánu. Ale i právě z toho důvodu se teď budu muset soustředit na školu.
Musím vylepšit češtinu a trochu pohnout s matikou. Chápu že tím mnohé sklamu, ale tohle pozastavení je nanejvýš na měsíc. Nebo na dva. Ale...nejspíš sem občas něco hodím, nějakou jednorázovku, něco maličkého, neco co najdu ve svém penálu, v úkolníčku, no však to znáte. Ale nebojte. Vrátím se.
A pak rychle dopíšu všechny povídky a založím nový blog. Tak jsem topřece slíbila. Nebo ne?
Takže...nashledanou, zatím.

Scary movie

24. února 2013 v 19:18 můj šuplík xD
Kdo by neznal scary movie?
Snad každý viděl jak se Cindy Cambelová potýká s osudem. Nyní je tu páté pokračování.
Je to naprosto epický film. Nevěřila jsem že to dokoukám ve zdraví, neboť po prvních pěti minutách jsem seděla vedle židle a smála se jako pominutá.
Protože vís o to nechci připravit, dávám sem trailer.
Snad se zalíbí:D

Master Chef Korea Celebrity

22. února 2013 v 14:52 Super junior
Určitě to pro vás není novinka, dnes začíná Master Chef Korea Celebrity. A v něm se zůčastní i Super Junior Henry.
Siwon mu týden před zahájením vysílání projevil svoji podporu návštěvou ve studiu.
Super Junior Siwon nedávno ukázal svou podporu pro maknaeho Henryho, který je soutěžící v 'Master Chef Korea Celebrity' od O'live TV.
Siwon navšítvil Henryho na scéně 'Master Chef Korea Celebrity' a pořídil přátelský snímek s komičkou Shin Bong Sun a s Henrym. Uvedl Henrymu, "Všechny je poraž!", povzbudil ho krátkou zprávou.
Henry taky v současné době hraje v nastávájícím filmu 'Final Recipe' a je známý pro jeho dovednosti ve vaření čínské a západní kuchyně, stejně jako jeho dovednosti s kulinářským nožem a čínským ohnivým vařením.
Jak bylo oznámeno dříve, O'live TV zahájí 'Master Chef Korea'. Celebrity mezi sebou budou 8 týdnů bojovat jako kuchaři. Kdo vyhraje ročník celebrity vydání, vyhraje 100 milionů KRW (přibližně $92,000 USD). Henry, Tony An, Son Ho Young, Shin Bong Sun, Hwayobi, miss A Fei, Dal Shabet Jiyool, Lee Gye In, Kim Sung Soo, Shim Eun Jung, Sung Woo, a Suh Hye Jung potvrdili, že budou soutežit. Podívejte se na trailer.´
Premiéru 'Master Chef Korea' můžete chytit 22.2.


Úvaha-jsem zvěrozvěst

17. února 2013 v 19:59 Oneshot
Teda lidi, bez mučení se přiznám došlami inspirace, psalajsem celý den a nebylo to vůbec k přečtení, ale naštěstí mě zachránila moje kamarádka, tohle nasala ona, objevilo se mi to v emailu a hned jak jsem si to přečetla, věděla jsem, že to sem musím dát. Hrozně se mi to líbí a zajímá mě samozřejmě váš názor, takže prosím napiště aspoň jeden komentář. Zítra sem nejspíš nepřispěju, neboť jak tady již zaznělo, dochází mi nápadya kromě toho, škola. No znáte to.
Tak já letím.


Valentýn

16. února 2013 v 23:15 můj šuplík xD
Určitě všichni víte že předevčírem byl valentýn. A já jsem včera dostala valentýnský dárek. Netajím se tím, že jeden z prvních. Můj kluk na mě trošku pozapoměl ale můj kamarád mi dal čokoládu. Velkou čokoládu. Dobrou čokoládu.
No zkrátka,chápete. Můj kluk žárlí, že jsem si ji vzala (jak bych mohla odolat?) a kamarád se zase cítí provinile že se mi vmíchal do vztahu.
Mám je oba moc ráda, a tohle citový bláznění moc nemusím. Nejsem moc otevřená, a tyhle věci neumím moc říkat.
Takže si asi míte představit moji situaci. *mlátí hlavou o stůl a tajně jí čokoládu*
Takže nevím. Nejradši bych se šlaněkam zakopat,ale to byste mi asi moc nepoděkovali, co?
Budu muset mazat, neboť jsem celej den běhalakolem uklízení a školy a teď chce máma dělat účty, ale slibuju že zejtra už přibyde další dílek, nevím jaké povídky. No nechte se překvapit.
Snad se vám zalíbí:D
Mentalista-Rudý příliv

10. února 2013 v 14:52 Mentalista
Takže, mám tady novou povídku, možná že někdo tento seriál znáte, trochu jsem to upravila a přepsala na Super Junior. Doufám že se zalíbí, budu se snažit co nejrychleji napsat další část.